Logo

Se prodava stolce za hranenje chicco

Број на оглас: 3258093 | Објавен на: 21.08.2019, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stolce za hranenje CHICCO, tri nivoa na visina, sad za hranenje, koristeno 2 meseci
KONTAKT BILJANA 075909527

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Pande