Logo

Ford Tranzit 2.4 2006

Број на оглас: 3258422 | Објавен на: 22.05.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo dobra sostojba i e registrirano do 22.02.2020
Oprema:
ABS
ESP
AIR BAG
RADIO CD
LADILNIK
Kilometraza:348665
Cena.5500eu ne e fiksna i e bez ddv

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач