Logo

VW CADDY TDI LIFE,105 ks

Број на оглас: 3259060 | Објавен на: 24.05.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW CADDY LIFE TDI,so 7 sedista
2008 godina,105 ks.....najdobriot tdi motor
servisirana komplet,
212 000 km,realni kilometri,
dobri gumi,
klima,
centralno,
alarm,
2 stranicni klizacki vrati,


 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач