Logo

Prodavam fiskalna kasa

Број на оглас: 3259184 | Објавен на: 10.08.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам северец фискална каса 1 месец користена под гаранција е фискалната каса
Технички спецификации:
Број на артикли: 30000
Назив на артикл: 24 карактер
Тастатура: 33 копчиња
Брзина на печатење: 72 mm во секунда
Оддели: 50
Касиери: 20
Поврзување: RS232 (вага, баркод читач, фиока за пари)
Батерија: 6V 1800 mAh
Напојување: DC 7.5V / 3.3A
Хартија: 57 mm
Гаранција на апарат: 1 година

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  ace

Потврден огласувач