1 / 1
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО БИЗНИС ЦЕНТАР
По Договор
01.04.2020 09:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 50М2 ВО БИЗНИС ЦЕНТАРОТ ВО ПРИЛЕП.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!
ИНФО ТЕЛ. 078/248-759

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 248 759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам