Logo

Saat Ibiza 1.9 TDI

Број на оглас: 3259737 | Објавен на: 21.08.2019, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirana cela godina
servisrirana klima tronik koja ladi odlicno

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  bujo