Logo

Prodavam NOV nevselen stan kaj pozadi Rasadnik salata

Број на оглас: 3260025 | Објавен на: 26.06.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 51 m²

Греење: Централно

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Адреса: Ul. Sava Kovacevic 13 b

Цена: 1.050 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov nevselen stan vednas pozadi salata Rasadnik, prvata zgrada pozadi salata. Stanot e nov, prazen, 51 m2 , so 1 spalna soba, 1 integrirana kujna so dnevna I trepezarija, 1 toalet, 1 balkon od koj se izlaga I od dnevnata I od spalnata soba i hodnik - predsobje, ima centralno parno greenje I lift na 7-mi sprat. Zgradata e pustena vo upotreba 2019 godina.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  D

Потврден огласувач