1 / 2
delovi za rover 600 620
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 23:30

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Rover

Модел:

620

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

se so vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

hristijan
Потврден огласувач
075840669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам