Logo

Radilica za Vento

Број на оглас: 3261583 | Објавен на: 31.05.2020, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam radilica za Vento 1.9 D prva specijala. Vo odlicna sostojba.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Kole

Потврден огласувач