Logo

Hladnjak i ukrasna maska

Број на оглас: 3261585 | Објавен на: 31.05.2020, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Transporter

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam hladnjak so ukrasna maska za kombe W. transporter. Vo ispravna sostojba.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Kole

Потврден огласувач