Logo

Hladnjak za klima

Број на оглас: 3261621 | Објавен на: 31.05.2020, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270 cdi

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 55 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam hladnjak za klima za Mercedes e270 cdi 2001g. Vo ispravna sostojba.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Kole

Потврден огласувач