Niva so zasadeni praski vo Rosoman
850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 19:24

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Povolno se prodavaat dva dekari niva vo atarot na Rosoman. 400 metra od asvaltniot pat za Skopje . Vo mesnost Košarite. Cena povolna 1500 € za celata. 075 451 969 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075451969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам