Logo

Детско креветче (FULL опрема)

Број на оглас: 3261779 | Објавен на: 30.06.2019, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Како ново само 2-3 пати пробавме да го искористиме. Детското креветче е купено од enci menci пред 1 година и доаѓа во комплет со:

- Душек (enci menci)
- Постелнина (Стружанка)
- Клуч за монтажа и демонтажа

Креветчето има висинско подесување на душекот во 3 нивоа.
Состав: дрво бор, ламинат
Димензии на креветчето: 124х66х106 см.
Димензии на душек: 120х60 см.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач