Logo

NOVA !!!

Број на оглас: 3261911 | Објавен на: 11.05.2019, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Nova, ne koristena...2 vo 1...BEBETTO MURANO...!!!
Za kolickata ima i kabanica za vetar, dozd, mreza za insekti, torba kako i drzac za casa.
Cena po dogovor...!!!

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач