Logo

SE PRODAVA VW POLO 1,4 TDI

Број на оглас: 3261987 | Објавен на: 26.08.2019, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW POLO 1,4 TDI VO ODLICNA SOSTOJBA NAPRAVEN GOLEM SERVIS 4 NOVI GUMI REGISTRACIJA CELA GODINA ZA POVEKE INFO 070 252 102

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  DARKO 071 343 770

Потврден огласувач