1 / 5
Бандаж за Ауди
50 €
30.01.2023 08:49

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Бандаж за Пасат Б6 и маска за Пасат Б6 и бандаж за мерцедес 5 /112. Украсна маска за Пасат Б6 и решетка за голф 5 Р.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070317678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам