Logo

Alcatel Pixi 4 (5)

Број на оглас: 3262754 | Објавен на: 24.05.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Pixi 4 (5)

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.100 МКД
2.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e socuvan,bez maana,kupen od vip,garancijata mu e do juli,slikite se od telefonot,za poveke info na tel.
Mirce 078 430 121
Mirce 078 430 121

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 mitko

Потврден огласувач