Logo

AUDI A6 2.5 TDI ODLICNO

Број на оглас: 3263931 | Објавен на: 16.05.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.990 €
2.990 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 ODLiCNO

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач