Logo

Убавко бебешко креветче

Број на оглас: 3263943 | Објавен на: 13.05.2019, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Зачувано бебешко креветче. Се продава сосе душек и постелнина.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ana

Потврден огласувач