Logo

Polovni delovi za golf 5

Број на оглас: 3264314 | Објавен на: 21.05.2019, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


100% ispraven

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Koce

Потврден огласувач