Logo

Polovni delovi za golf 4

Број на оглас: 3264321 | Објавен на: 19.05.2019, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e 100% ispraven

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Koce

Потврден огласувач