Logo

BMW 320d E91 177ks

Број на оглас: 3264446 | Објавен на: 29.05.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e kupena od svajcarija vo 2016god od prv sopstvenik so 120000km
jas sum vtor sopstvenik
(poseduva servisna kniska i fakuri od servisi od svajcarija)
noviot motor 177ks
registrina so zelen karton do 12.2019
redovno servisirana
2para originalni BMW bandasi
novi zimski gumi 16" bandasi
letni gumi 17" bandasi


  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  bmw

Потврден огласувач