Logo

ВЕЛОСИПЕДИ / VELOSIPEDI

Број на оглас: 3264582 | Објавен на: 12.07.2019, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 3 Велосипеди
2 Детски
1 GIANT - 26 inch
Цена за
Детски 2500 ден
GIANT - 6000 ден
Велосипедите се во беспрекорна состојва.
Информации на тел. 070346759

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Gose

Потврден огласувач