Logo

КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ -HAUCK- TRIO SET

Број на оглас: 3264583 | Објавен на: 15.07.2019, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Солидно сочувана количка за бебе, комплет со транспортер (неупотребуван воопшто), корпа и чанта.
Може да се купат и поединечно.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Томи

Потврден огласувач