Logo

КРЕВЕТЧЕ ЗА БЕБЕ -BERTONI-

Број на оглас: 3264588 | Објавен на: 20.07.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава креветче Бертони-Joy-користено кратко време. Креветчето е во комплет со јога, перде, оградица и држач за пердето.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Томи

Потврден огласувач