Logo

Дубак Chicco

Број на оглас: 3264591 | Објавен на: 20.07.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Продавам дубак во супер состојба. Гратис лежалка за бебе.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Томи

Потврден огласувач