Logo

Кола на батерии со далечинско управување

Број на оглас: 3264596 | Објавен на: 20.07.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Кола на батерии одлично сочувана.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Томи

Потврден огласувач