Logo

Bebeska Chicco kolicka italijanska

Број на оглас: 3264933 | Објавен на: 15.08.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 12.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava italjanska kolicka kupena od Chicco, foppapedretti, mnogu malku koristena, so transporter, korpa, sediste i torba. Cena 12500 denari.
Kontakt : 071822722

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Markus

Потврден огласувач