Logo

Mercedes E 280 cdi

Број на оглас: 3265058 | Објавен на: 23.05.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo besprekorna sostojba, redok primerok so realni kilometri

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ice

Потврден огласувач