Logo

Replika na Aprilia Bautian Fox

Број на оглас: 3265075 | Објавен на: 23.05.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bautian Jack Fox 2010 50cc dvotakten kako nov so 8000km. Na motorot seuste ne e cepkano nosto, osven redovni godisni servisi.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач