Logo

Рампа за камион

Број на оглас: 3265410 | Објавен на: 13.10.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Цена по догоор.
Број за контакт 071 669 476

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач