Logo

Se prodava stan 64m2 vo centar na Kumanovo.

Број на оглас: 3265437 | Објавен на: 24.05.2019, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 64 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Toli Zordumis 3/8

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo strogiot centar na grad Kumanovo, sproti restoran Rim Pariz (do slatkarnica Julija). Stanot e so povrsina od 64m2 i e lociran na treti sprat (potkrovje) od zgradata koja sto ima samo tri sprata (tri stana). Za povekje informacii, javete se na 071/267-175.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Angela

Потврден огласувач