Logo

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO KARPOS 1

Број на оглас: 3265910 | Објавен на: 20.07.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмуваStanot se naogja vo Karpos 1, vo ponova zgrada, kompletno e namesten, na 1-kat, vo blizina na gradinka, skoloto Karpos i vednas do Masinski fakultet, na 20 min.peski do centar.
SLOBODEN OD 01.07.2019, Info.071 600-078
CENA: 250 eur. mesecno, Info.071 600-078

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Eli

Потврден огласувач