Logo

FORD MONDEO 2.0 TDDI 90ks

Број на оглас: 3265953 | Објавен на: 26.08.2019, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Цена: 1.799 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD MONDEO 2.0 TDDI 2001godina
078/389-731 Dragan - samo na ovoj broj barajte.

OD OPREMA POSEDUVA
-KLIMA
- BOARD KOMPJUTER
- AIRBAG
- FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
- ABS KOCNICI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
i mnogu druga oprema.
Mnogu mala potrosuvacka ,registrirana do 02.2020 i zelen karton, korekcija na cena samo na lice mesto

INFOOO SAMO NA 078-389-731 DRAGAN 078-389-731

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  ile

Потврден огласувач