Logo

BMW 316

Број на оглас: 3266046 | Објавен на: 15.09.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 316

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 316 Compact 1.8 2003 Godina
Lovato Exr Plinski Ured montiran pred 3 meseci uste pod farancia vmetnat u sobrakjajna
Clima
Elektronika na prozorci
Elektronika na retrovizori
R18 Aluminski Bandasi
Registriran do 03.2020
Mozhe zamena
Mozhe Kontakt i na viber

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Xxxx

Потврден огласувач