Logo

Dormeo Air Pure Навлажнувач

Број на оглас: 3266056 | Објавен на: 11.07.2019, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov Air Pure navlaznuvac.

076303603 (whatsapp. viber)

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач