Logo

SSD HDD 720GB/360GB GOLDENFIR

Број на оглас: 3266082 | Објавен на: 17.07.2019, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi SATAIII/SATAII 3.0 SSD diskovi Goldenfir:
360GB - cena 2800den
720GB - cena 5800den

076303603 (whatsapp, viber)

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач