Logo

LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp

Број на оглас: 3266094 | Објавен на: 11.07.2019, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


YAGE 18650 LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp 7000K.

076303603 (whatsapp, viber)

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач