Logo

SOLAR POWER BANK 2A 16000mAh

Број на оглас: 3266103 | Објавен на: 09.10.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi Solarni power bank so dva izlezi za polnenje (2A i 1A), od ena strana solaren panel za ponenje a od drugata so led svetlo. i plus polnenje so standarden vlez.

cena 1200den.

poveke info na
076303603 (whatsapp, viber)

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Јован

Потврден огласувач