Logo

Oxygen concentrator mini - Koncentrator za kislorod

Број на оглас: 3266366 | Објавен на: 15.05.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Oxygen concentrator Mini - Koncentrator za kislorod vo odlicna sostojba, ima garancija do krajot na 2019 godina, cena po dogovor

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Oxygen

Потврден огласувач