Logo

Prodavam novi patiki Adidas-Stan Smith

Број на оглас: 3267291 | Објавен на: 17.07.2019, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 46

Боја: Бела

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam,originalni kozni patiki Adidas Stan Smith,kupeni po cena od 5900 den.,br 46.Cenata e fiksna 2500 den.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач