Logo

Garnitura za sedenje

Број на оглас: 3267308 | Објавен на: 16.05.2019, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet garnitura za sedenje.
2 troseda (se pushtaat), 1 dvoseda, 2 fotelji.
Informacii na tel: 070 563 182

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ajhan

Потврден огласувач