Logo

Slim5,најдобар препарат за слабеење

Број на оглас: 3267929 | Објавен на: 18.09.2019, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.250 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


ПОВТОРНО НА ПАЗАРОТ!!!
ДОЧЕКАЈТЕ ГО ЛЕТОТО СПРЕМНИ!!!
Најдобрите 100% ПРИРОДНИ капсули за слабеење!

60 капсули, за 30 дневна употреба, по промотивна цена од 1250 денари
- Брзо слабеење на здрав начин!
- Зголемување на виталноста на организмот!
- Намалување на негативните ефекти предизвикани од стрес!
- Подобрување на менталната и енергетската состојба!
- Стабилизирање на нивото на шеќерот во крвта!
- Намалување на нивото на холестерол!
ПОВТОРНО НА ПАЗАРОТ,СЕГА СО НАМАЛЕНА ЦЕНА!!!
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!
НАРАЧАЈТЕ НА 078334005

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Zdenka

Потврден огласувач