Logo

VW SHARAN 2.0 TDI - 07

Број на оглас: 3267943 | Објавен на: 17.10.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- 2.0 TDI 140 ks.
- 159.000 km. * SO SERVISNA KNISKA *
- uvezena od CH
- carineta do registracija
- TOP sostojba
- za poveke info javete se !

  Кичево

Прати Е-Маил

  Vw

Потврден огласувач