Logo

Se prodava kumbe na drva gusano

Број на оглас: 3268353 | Објавен на: 16.07.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kumbe na drva gusano tel 078 936 015

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач