Logo

So realni km

Број на оглас: 3269098 | Објавен на: 16.09.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena vo MK
Realni km
2 vrati
Ispravna

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач