Logo

mashina za shtancanje pleh

Број на оглас: 3269453 | Објавен на: 13.06.2019, 05:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


hidraulichna presa za nanesuvanje razni aplikacii na pleh po dolzina na tabla so shirina do 1 metar. so mashinata davam i eden alat
tel 072 757 368

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Ljupcho

Потврден огласувач