1 / 12
Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...
199 МКД
27.09.2022 12:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Метални Капачиња за вентили со привезок за клуч за автомобилските марки:
• Mercedes Benz
• Volkswagen
• Mitsubishi
• Chevrolet
• Seat
• AMG
• Mini
• BMW
• Audi
• Skoda
• Honda
• Peugeot
• Renault
• Toyota
• Hyundai
• Mazda
• AlfaRomeo
• Citroen
• Suzuki
• Volvo
• Ford
• Opel
• Fiat

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektricni upaljaci - zapalki so USB - kabel

499 МКД

Osiguraci 730 - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам