Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2008 2 VRATI DELOVI

Број на оглас: 3270314 | Објавен на: 17.06.2019, 05:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se za fiesta

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Sreten

Потврден огласувач