Logo

Vlecna sluzba "combe" transport na vozila vo zemjava i stran

Број на оглас: 3270340 | Објавен на: 20.05.2019, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Transport na vozila vo zemjava i nadvor
Po povolni ceni
078 227 727
070 650 732

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  combe

Потврден огласувач